Mieszkasz, uczysz się, pracujesz w Częstochowie? Czujesz, że to Twoje miejsce na Ziemi, chciałbyś je polecić innym i mieć wpływ na jego promocję? Nic prostszego! Weź udział w konsultacjach społecznych i zaproponuj swoje hasło reklamujące nasze miasto! Jak to zrobić?

Wypełnij formularz, a potem: wrzuć do jednej z naszych urn, które możesz znaleźć:
w budynku Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13, w budynku Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Waszyngtona 5, w sekretariacie Wydziału Kultury i Promocji przy ul. Focha19/21 (siedziba Urzędu Stanu Cywilnego), w Miejskim Centrum Informacji (Aleja Najświętszej Maryi Panny 65), w siedzibie Twojej Rady Dzielnicy w czasie jej dyżuru lub wyślij formularz pocztą na adres: Urząd Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13, 42-217 Częstochowa, z dopiskiem „hasło dla Częstochowy”.

Możesz też wypełnić poniższy  formularz. Spośród wszystkich nadesłanych propozycji wybierzemy kilka najlepszych. Poddamy je pod głosowanie mieszkańcom Częstochowy. To oni ostatecznie zadecydują, które hasło będzie promować nasze miasto w kraju i za granicą.

 

Na propozycje hasła reklamującego Częstochowę czekamy od 9 sierpnia do 9 września 2010 r.

HASŁO DLA CZĘSTOCHOWY

Dziękujemy za zgłaszane propozycje.

 

Zarządzenie Nr 2746/10 (.doc)
Koncepcja strategii  promocyjnej
Zasady konsultacji hasła promocyjnego
Strategia promocji Turystycznej