Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszam do udziału w bloku szkoleń nt. budżetu partycypacyjnego i wysłuchania publicznego w ramach projektu: „Jasne, że konsultacje”.

Spotkania pomogą mieszkańcom Częstochowy dobrze wykorzystać nowe możliwości, które daje ten projekt. Szkolenia odbędą się w miesiącach: październik, listopad.

Przewidujemy 10 szkoleń – czyli 10 terminów, na które będzie możliwość zgłaszania chęci udziału. Pojedyncze szkolenie składa się z dwóch 8 godzinnych spotkań, które poprowadzą profesjonalni trenerzy.

Zapisy na poszczególne terminy szkoleń dostępne są na stronie: www.ngo.czestochowa.pl

Pragnę, aby mieszkańcy czynnie współdecydowali o gospodarowaniu częścią budżetu miejskiego. Tak rewolucyjne rozwiązanie umożliwi Częstochowianom realizację wybranych przez nich samych pomysłów.

Aby nasza współpraca w pełni realizowała potrzeby mieszkańców, uważam iż proponowane szkolenia bardzo pomogą w nabyciu odpowiedniej wiedzy i umiejętności.

 Serdecznie zapraszam,

Prezydent Miasta Częstochowy

Krzysztof Matyjaszczyk

 

 

 

Wszelkich informacji dotyczących projektu pn. „Jasne, że konsultacje” udzielają:

 

Daniel Woch – Koordynator Projektu, e-mail:  dwoch@czestochowa.um.gov.pl , tel. 34 368 26 60, Biuro Inicjatyw Lokalnych i Konsultacji Społecznych, ul Focha 19/21 pok. nr 32.

 

Anna Mikuta – Specjalista do spraw szkoleń i monitoringu, e-mail: szkolenia@pimis.pl; tel.  34 343 00 38; www.pimis.pl, Polski Instytut Mediacji i Integracji Społecznej, Aleja Wojska Polskiego 124 lok. 3, 42-207 Częstochowa

 

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić poniższe formularze:

 

Wypełnione formularze można przesłać w formie elektronicznej na adres: dwoch@czestochowa.um.gov.pl lub przekazać w postaci papierowej do Biura Inicjatyw Lokalnych i Konsultacji Społecznych, ul. Focha 19/21, pokój 32.