Polski Instytut Mediacji i Integracji Społecznej oraz Urząd Miasta Częstochowy serdecznie zapraszają uczniów częstochowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, mieszkających w Częstochowie, do udziału w konkursie na najlepszy filmik promujący udział w głosowaniu na zadania zgłoszone przez częstochowian w ramach budżetu obywatelskiego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Prace można składać w dwu kategoriach: prace indywidualne i prace grupowe.

Na filmy czekamy do 16.10.2015 r. do godziny 16:00.

Nagrodzone prace zostaną umieszczone na stronach internetowych www.konsultacje.czestochowa.pl, www.pimis.pl oraz zaprezentowane publiczności podczas konferencji podsumowującej projekt „Jasne, że razem”.

 

Dla zwycięzców przewidziano nagrody:

 

I nagroda indywidualna – tablet

II nagroda indywidualna – tablet

 

I nagroda grupowa – do wyboru: sprzęt elektroniczny lub bilety do kina/teatru/muzeum (w zależności od liczebności drużyny)

II nagroda grupowa – do wyboru: sprzęt elektroniczny lub bilety do kina/teatru/muzeum (w zależności od liczebności drużyny)

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem konkursu dostępnym na stronie internetowej www.pimis.pl w zakładce „Jasne, że razem” – Dla młodzieży – Konkurs

oraz w biurze projektu „Jasne, że razem” – Aleja Wojska Polskiego 124 lok. 3, Częstochowa.

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem projektu „Jasne, że razem” – tel. 34 34 30 038.

 

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Jasne, że razem” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

 

logo