Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Polski Instytut Mediacji i Integracji Społecznej w partnerstwie z Urzędem Miasta Częstochowy, której celem jest podsumowanie realizacji projektu „Jasne, że razem”.

 Konferencja odbędzie się w czwartek, 26 listopada 2015 r., w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy, o godz. 17:30 (rejestracja uczestników od godz. 17:00).

W trakcie konferencji zaprezentowany zostanie zakres działań doradczo-szkoleniowych oraz aktywizacyjnych dla mieszkańców i mieszkanek Częstochowy, przeprowadzonych w ramach projektu oraz ich wpływ na proces realizacji Częstochowskiego Budżetu Obywatelskiego w roku 2015.
Zaplanowana jest również prezentacja prac nagrodzonych w konkursie na filmik promujący głosowanie na propozycje zadań do budżetu obywatelskiego i uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.

Program konferencji

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Polskiego Instytutu Mediacji i Integracji Społecznej: http://pimis.pl/
Zapraszamy!

 

jasne logopimis

BO_Logo-1024x411

 

fio

Projekt „Jasne, że razem” jest dofinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.