Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu z obsługi platformy internetowej umożliwiającej prowadzenie dialogu społecznego i konsultacji online. Platforma jest całkowicie darmowa i już wkrótce dostępna będzie online dla wszystkich chętnych mieszkańców naszego miasta.

Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane wszystkie jej funkcjonalności służące wzmocnieniu i rozwinięciu konsultacji społecznych jako jednego z narzędzi służących partycypacji społecznej.

Platforma uwzględnia szczególne potrzeby osób z niepełnosprawnością dotyczące narzędzi komunikacji. Model platformy został opracowany na podstawie licznych analiz i badań prowadzonych w ramach projektu WDialogu, którego Miasto Częstochowa jest jednym z beneficjentów. Szkolenie poprowadzą pracownicy projektu WDialogu, którego koordynatorem jest Uniwersytet Warszawski.

 

Szkolenie odbędzie się w dniu 25 stycznia (środa) w godzinach 13.00-15.30 w budynku Urzędu Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13 pok. 104, I piętro.

 

Bardzo proszę o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu pod adresem mailowym: mwagner@czestochowa.um.gov.pl .

W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt pod nr tel.: 34 37 07 497 lub mailowo na adres: mwagner@czestochowa.um.gov.pl.

 

Znalezione obrazy dla zapytania projekt wdialogu