Zachęcamy do wypełnienia ankiet konsultacyjnych w ramach konsultacji społecznych prowadzonych obecnie w naszym mieście

Do 21 czerwca br. czekamy na głosy mieszkańców. zachęcamy do wzięcia udziału w ankietach konsultacyjnych:

  • ankiecie dotyczącej wykorzystywania fajerwerków podczas miejskich imprez. Ankieta znajduje się pod linkiem.
  • ankiecie w sprawie programu zdrowotnego ukierunkowanego na ochronę przeciw skutkom ugryzień kleszcy. Ankieta konsultacyjna dostępna jest pod linkiem.

 


Zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie konsultacyjne, podczas którego przedyskutujemy kwestię używania fajerwerków w czasie miejskich imprez i uroczystości.
W spotkaniu udział wezmą m.in.: przedstawiciele Władz Miasta, eksperci, członkowie organizacji pozarządowych, pracownicy Urzędu Miasta Częstochowy .
Spotkanie odbędzie się we wtorek 5 czerwca br. o godz. 17.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy.

 


Przed wypełnieniem ankiet zapraszamy do zarejestrowania się na nowej platformie konsultacyjnej wDialogu, na której można zapoznać się ze szczegółowymi materiałami informacyjnymi na temat konsultowanego zagadnienia. Podczas rejestracji na platformie należy podać wyłącznie adres email. Platforma umożliwia dostęp do materiałów informacyjnych, możliwość ich anonimowego komentowania, anonimowy udział w ankiecie (od 05.06.2018) oraz zapisanie się na otwarte spotkanie z mieszkańcami (05.06.2018, godzina 17.00, Sala Sesyjna UMCz, ul. Śląska 11/13).